понеділок, 21 жовтня 2019 р.
субота, 24 серпня 2019 р.
Інформація для учителів
10 змін, які очікують вчителів у 2019-2020 навчальному році
- Оплата праці
Реформа оплати праці передбачає збільшення оплати праці для всіх освітян від 20 до 70% вже наступного року, а також поетапне продовження підвищення зарплати для них до 2023 року. Відповідну Постанову було прийнято,10 липня 2019 року, Кабміном на засіданні в Будинку Уряду.
Кабінет Міністрів України підвищив з 1 вересня 2019 року на 10 відсотків посадові оклади(ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється не за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам і яким не підвищили посадові оклади у 2018 році, а саме педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.
- Сертифікація
Відбудеться перше ЗНО для вчителів – 31 жовтня 2019 року.У 2020 році продовжиться Сертифікація педагогічних працівників. Кількість і склад учасників визначає Міністерство освіти і науки.
понеділок, 5 серпня 2019 р.
ШКОЛА 2020 - це цікаво і учням, і учителям та батькам.
ГОЛОВНІ НОВОвВЕдЕННЯ 2019-2020
Як зміниться шкільне життя в 2019-2020 навчальному році, чи скасують шкільну форму і про які нововведення у системі освіти потрібно знати батькам і дітям,
З 1 вересня 2019 року українську школу очікує чимала кількість нововведень, таких як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, конфіденційність в системі оцінювання та багато іншого. Ми зібрали всі нововведення 2019-2020 року згідно проекту закону » про повну середню освіту», щоб батьки та учні знали про свої нові права і можливості.
Скасування співбесіди при вступі до 1 класу
Кожна дитина має право на рівний доступ до освіти. У зв’язку з цим конкурсний набір дітей в 1 клас скасовується. Тепер першокласники будуть зараховані до шкіл за їх місцем реєстрації, незалежно від того, спеціалізована ця школа або загальноосвітня. Вибрати іншу школу можна, але тільки якщо в ній залишаться вільні місця після прийому «своїх» учнів. У такому випадку можливий конкурс.
Скасування обов’язкової шкільної форми
Президент України Володимир Зеленський у червні скасував указ про обов’язкову шкільну форму. У новому навчальному році тільки ви і ваша дитина має право вирішувати, що надіти сьогодні в школу. Адміністрація школи більше не зможе примушувати учнів відвідувати уроки виключно у формі.
Наприклад, Уляна Супрун (в. о. міністра охорони здоров’я України), висловилася наступним чином, щодо учнівської форми:
Однаковий одяг жодним чином не впливає на показники успішності і відвідуваності учнів, а також не кращим чином впливає на креативність дітей і їх свободу самовираження.
Нове меню для шкільних їдалень
Вже до кінця 2019-2020 навчального року КМДА планує перевести всі столичні школи на мультипрофільне меню. Ціна за обід не зміниться, продукти залишаться тими ж, але тепер обід в їдальні буде нагадувати шведський стіл, де учні зможуть самі вибирати, що з’їсти сьогодні.
З 1991 року книга рецептів не змінювалася, а все нові пропозиції відсікалися фразою: «що ви хочете за 15 грн». А ось, наприклад, Євген Клопотенко (відомий український кулінар) розробив нові рецепти для шкільних їдалень і довів, що за ті ж 15 гривень дітей можна нагодувати корисною і смачною їжею.
неділя, 23 червня 2019 р.
неділя, 17 лютого 2019 р.
17 лютого - День спонтанного прояву доброти
Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети - незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності. Святкування Дня спонтанного прояву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти стосовно всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини - радість інших людей. День спонтанного прояву доброти - це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна кожна людина. 13 листопада відзначається Всесвітній день доброти .
5 жовтня - Всесвітній день посмішки.
5 жовтня - Всесвітній день посмішки.
Підписатися на:
Дописи (Atom)